Forum ludzi pracy: dyskusje, porady opinie Pracawita.pl

SPRAWDZONA PRACA PRZEZ INTERNET

Odpowiedz

Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest wyłączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd tematu
   

Rozszerz widok Przegląd tematu: SPRAWDZONA PRACA PRZEZ INTERNET

Re: SPRAWDZONA PRACA PRZEZ INTERNET

Post przez scarbek1 » piątek 31 października 2014 21:47

milko napisał(a):
gosc napisał(a):http://www.ermail.pl/link/Jjj2NlYlAY2CAYl2NljN27eceAVe72Veuczciwa praca przez internet 20zl za sama rejestracje

scamisko

Zgadzam się.

Re: SPRAWDZONA PRACA PRZEZ INTERNET

Post przez milko » środa 29 października 2014 21:20

gosc napisał(a):http://www.ermail.pl/link/Jjj2NlYlAY2CAYl2NljN27eceAVe72Veuczciwa praca przez internet 20zl za sama rejestracje

scamisko

Re: SPRAWDZONA PRACA PRZEZ INTERNET

Post przez JulSon60 » wtorek 28 października 2014 18:28

Ciekawa oferta.

Re: SPRAWDZONA PRACA PRZEZ INTERNET

Post przez Gość » wtorek 28 października 2014 12:56

Dam pracę.
Bez żadnych wpłat czy innych podejrzanych firm.
Praca dla osób najlepiej ze wsi.

Poszukuję osób, najchętniej ze wsi, mających w swoich okolicach gospodarstwa z hodowlą bydła mięsnego lub nastawionych na mleczarstwo.
Najbardziej zależy mi na osobach z województw wielkopolskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie.

Płacę za pozyskanie potencjalnego klienta na towar, który oferuję. Jest to gliceryna roslinna (służąca m.in. w żywieniu bydła).
Sprzedaję ją m.in. na Allegro jednak wielu potencjalnych klientów nie ma dostępu do internetu.

Jako, że rynek na oferowany przeze mnie towar jest bardzo chłonny, oferuję atrakcyjne wynagrodzenie, z łatwością w jeden dzień można zarobić nawet kilkaset złotych!

Zapraszam chętnych do kontaktu emailowego z podaniem województwa zamieszkania oraz numerem kontaktowym: krawoj12@wp.pl

Re: SPRAWDZONA PRACA PRZEZ INTERNET

Post przez dora1826 » wtorek 28 października 2014 11:57

Witam, zapraszam Cię do jednej z najlepszych i obecnie najbardziej popularnych firm oferujących całkowicie bezpłatny dochód jaki możesz uzyskiwać we własnym domu i nie tylko. Może to być twoja stała pensja gdzie na godz możesz min. zarobić 8 zł, wystarczy że w ciągu tej jednej godziny namówisz inną osobę żeby zarejestrowała się w tym programie (oczywiście wszystko za darmo) i była w nim aktywna. 8 zł nawet nie dostaniesz w sklepie pracując jedna godzinę, a tu masz je gwarantowane bez żadnych haczyków!!! Możesz polecać znajomym, osobom w sieci, wkleić link na fb, nk, Google+ gdzie tylko chcesz a zobaczysz jak twoje dochody rosną.
Ale wszystko po kolei:

Firma Qassa (dawniejszy Moneymilioner) jest obecnie potentatem na rynku oferującym bezpłatny program partnerski na zasadzie którego uzyskujemy całkowicie darmowy zarobek tylko za polecanie serwisu jaki oferuje. Jest to forma marketingu stosowanego przez firmę, na zasadzie którego każdy użytkownik może promować program przyczyniając się do jej rozwoju. Formy tego typu są stosowane także i w wielu innych firmach oraz np. bankach. Nie zawsze jednak są one całkowicie bezpłatne dla nas lub osób wprowadzanych, firma Qassa jest wyjątkiem pod tym względem i oferuje najprostszą oraz darmową formę dla obu stron.
Firma oferuje wysoką stawkę, aż 8 zł za wprowadzenie nowej osoby, nie nakłada także żadnych limitów odnośnie ilości zaproszonych osób. Oznacza to iż możemy uzyskać dochód zależny wyłącznie od naszej aktywności w polecanie programu a co za tym idzie – nieograniczony.

Czym jest firma Qassa?
Qassa jest międzynarodowym programem lojalnościowym (działającym obecnie w 8 krajach) istniejącym od 2009 roku (od roku 2013 także i w Polsce) i oferującym zwrot części środków z zakupów internetowych dokonywanych w proponowanych przez niego firmach, za jego pośrednictwem. Każda osoba dokonująca zakupu za pośrednictwem firmy Qassa (w innej firmie, bądź sklepie internetowym proponowanym przez serwis) otrzymuje zwrot części środków wykonanych przy zakupie (które wracają na konto główne w programie). Środki w firmie Qassa zbieramy w punktach nazywanych „Qoins”. Środki te możemy po zamianie wypłacić lub zamienić na produkty w wybranym sklepie/firmie w serwisie. Qassa zyskuje w ten sposób klientów dla firm które proponuje, a dochodami które od nich otrzyma dzieli się ze swoimi użytkownikami.

Jak możemy zarabiać w firmie Qassa zupełnie za darmo?
Firma Qassa umożliwia nam uzyskiwanie dochodu za pomocą programu partnerskiego w prosty sposób. Po rejestracji w programie otrzymujemy 100 000 Qoins (5zł) oraz unikalny link partnerski (zakładka Polecanie użytkowników – odnośnik którego możesz użyć, aby zapraszać użytkowników), za pomocą którego każda zaproszona przez nas osoba jest automatycznie przypisywana do naszego konta w serwisie. Osoby zapisane oraz ich status możemy zobaczyć w zakładce „Poleceni użytkownicy”. Za każdego zweryfikowanego pod względem aktywności użytkownika otrzymujemy od firmy Qassa 8zł. Na jakiej zasadzie program weryfikuje aktywność poleconego dowiesz się poniżej.

Na jakiej zasadzie Qassa weryfikuje nowych uczestników?
Aby otrzymać od firmy 8 zł za poleconego (osobę którą zaprosimy do programu) musi być on aktywny czyli w skrócie musi zbierać w programie punkty zwane „Qoins” (Qoins możemy zbierać w programie zupełnie za darmo). To wystarczy aby przyznany został przez firmę bonus w postaci 160 000 Qoins (8zł) w całkowicie bezpłatny sposób, nie wymagane jest dokonywanie jakichkolwiek płatności aby otrzymać wypłatę od programu.

Aby polecony został szybko zweryfikowany powinien:

- logować się przynajmniej raz na dwa dni do programu

- przeglądać maile reklamowe, które przesyłane są przez serwis na adres mailowy podany podczas rejestracji, zdobywając tym samym punkty na swoje konto (brak potrzeby korzystania z ofert, wymagane jest tylko kliknięcie poniżej oferty o chęci otrzymania „500 Qoins” za jej obejrzenie).

- uzupełnić dane indywidualne w zakładce „Dane użytkownika” (Adres + dane personalne oraz Dane wypłaty, przypominam że IBAN jest numerem konta z przypisaną do niego nazwą kraju z którego pochodzi bank, domyślnie PL) - ta opcja jest niezbędna do otrzymania wypłaty od firmy Qassa

Dodatkowo aby przyspieszyć swoją weryfikację polecony uzyskać Qoins może:

- uzupełniając pozostałe dane w zakładce „Dane użytkownika”

- polecając nowych uczestników za pomocą unikalnego linku (zakładka „Polecanie użytkowników”), zdobywając tym samym 160 000 Qoins za zweryfikowaną przez program osobę

- grając w darmowe gry raz dziennie lub raz na dwa dni (z możliwością wygrania dużych ilości Qoins - zakładka „Bingo, Gry”)

- biorąc udział w krótkich ankietach internetowych w zakładce „Profil”

- pobierając bezpłatną i bezpieczną aplikację (zakładka „Qassa+”) informującą o dostępnych ciekawych promocjach w serwisie

- wykonując darmowe akcje (zakładka „Gratis”) najczęściej polegające na bezpłatnej rejestracji i opisanym obok potrzebnym działaniu dla otrzymania Qoins

- wykonując zakupy w sklepach internetowych oferowanych przez program zyskując Qoins w zależności od wydanej kwoty (UWAGA, TA FORMA JEST OCZYWIŚCIE PŁATNA)

Jeśli polecony wykonuje wszystkie te czynności prawidłowo (pomijając ostatnią formę – wykonywanie zakupów), zalicza swoją „aktywność” w programie (zbiera Qoins). Na tej zasadzie na pewno zostaną za niego przyznane profity (8 zł dla nas) ZA DARMO. Taka sama zasada obowiązuje w stosunku do wszystkich osób biorących udział w programie.

Co jeszcze oferuje firma Qassa?
W programie możemy także uzyskiwać atrakcyjne rabaty na zakupy w sklepach internetowych (zakładka „Kody rabatowe”) oraz oczywiście otrzymując zwrot części dochodów przy dokonywaniu zakupów internetowych (zakładka „Sklepy internetowe”). Liczba możliwych do uzyskania Qoins zawsze jest podana przed wejściem do danego sklepu.

W razie pytań lub problemów
W razie pytań lub problemów w poruszaniu się po programie skontaktuj się ze mną poprzez tego maila. Jeśli problem dotyczy bezpośrednio firmy Qassa skontaktuj się z firmą za pomocą zakładki „Obsługa Klienta” u dołu programu. Odpowiedź od serwisu uzyskasz najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych. Zachęcam także do zapoznania się z zakładką „Regulamin”.
Zapraszam: https://www.qassa.pl/110778

Re: SPRAWDZONA PRACA PRZEZ INTERNET

Post przez klips » poniedziałek 27 października 2014 20:03

Gość napisał(a):Fajna stronka! Pieniądze nie duże ale realne :)
Fajna zabawa
http://www.ermail.pl/link/eCA7el7Tmj7mJ7lV2JCcAY2aCVaYeJNT

a jesli ktos lubi gry to napewno nie pożałuje rejestrujac sie na stronce :)
http://gamepoints.pl/p,6157.html


Warto spróbowac to nparwde nic nie kosztuje!!!

SCAM

Re: SPRAWDZONA PRACA PRZEZ INTERNET! Bez ryzyka :)

Post przez fryt55 » niedziela 26 października 2014 20:50

ana111 napisał(a):nPraca w internecie
Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 15000 zł.

Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!

Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!

To nie żaden żart!

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!

Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji.

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!

To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:

- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),

- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na WWW.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.

KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem):

"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."

CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!

To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista:

1. Nr konta: 05 1140 2004 0000 3902 4611 2112

2. Nr konta: 28 1020 5402 0000 0402 0150 7128

3. Nr konta: 13 1470 0002 2305 2216 4388 0001

4.Nr konta : 68 83670000 0069 0588 3004 0001

5.Nr konta: 51 8258 0005 2000 0016 2522 0001

PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!

KROK 2
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!

POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! "

Tomasz Watorek , Warszawa"

Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!"

Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!"

Ryszard Bodler, Gdańsk

"Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!"

Marcin Kosztyń, Białystok

Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał.

A tutaj troszkę matematyki :

Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.

Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40).

Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.

Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście.

A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!

I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł).

Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!

Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (as) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!

Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski!

Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz!

Osoby które bedą oszukiwały tzn. nie wpłacały 5 złotych , a wpisywały swoje numery kont będą ujawnione! Bardzo prosze podejść do sprawy poważnie i uczciwie , w końcu 5 zł. to żaden majątek, a w zamian można naprawdę wiele zyskac! Gdyby każdy kto czyta to ogłoszenie wpłacił w/w kwotę to rezultat jest prosty do obliczenia, bedzie szczęśliwym posiadaczem pokażnej sumki. MIłej zabawy.
Uczciwość to sens tej zabawy!

DAJ SPOKÓJ.

Re: SPRAWDZONA PRACA PRZEZ INTERNET

Post przez annabaz » niedziela 26 października 2014 13:52

Chcesz dorobić 50zł - oto łatwy sposób

W programie Qassa dostajesz 5 zł za rejestrację i 8 zł za każdą osobę, która zarejestruje się z Twojego linku. Poza tym zarabiasz na odbieraniu maili, wypełnianiu ankiet oraz na zakupach w sklepach internetowych.  Możesz grać w gry i wygrać w Bingo. Min. do wypłaty to 50 zł. Zbiera się dość szybko, jeśli poświęcisz ok. 15 min. dziennie na promowanie programu. Wystarczy kilka dni. Jedyny program, na którym naprawdę zarabiam w domu. Rejestracja:  https://www.qassa.pl/285585

Re: SPRAWDZONA PRACA PRZEZ INTERNET

Post przez Gość » niedziela 26 października 2014 08:02

http://megapensja.pl/?user=ana111

ja sie w to wszytsko bawie milionow nie zarabiamale zawsze wpadnie grosz!!!

Re: SPRAWDZONA PRACA PRZEZ INTERNET

Post przez Gość » niedziela 26 października 2014 07:58

zapraszam!!! Moze milionów nie zarobisz ale naparwde realna kase!

https://www.qassa.pl/336270

polecam!!!

Góra

cron