Forum ludzi pracy: dyskusje, porady opinie Pracawita.pl

Namiary na uczciwe składanie długopisów-sprawdzone osobiście

Dyskusje, informacje na temat pracy wykonywanej przez internet, w domu, itd.

Namiary na uczciwe składanie długopisów-sprawdzone osobiście

Postprzez agatkaMM » środa 18 grudnia 2013 23:31

Witam serdecznie
Od kilku miesięcy poszukuję pracy ( studiuję zaocznie, mieszkam wraz z paczka przyjaciół w wynajmowanym mieszkaniu,które muszę opłacić tak jak i czesne) niestety bez rezultatu, zdesperowana zaczęłam przeglądać oferty tzw. prac chałupniczych. Co prawda wydawało mi się to mało realnym "mitem", jednak postanowiłam próbować-dostałam oferty od kilkunastu firm z różnych ogłoszeń o pracę w domu. Większość tych firm okazywała się nieuczciwa, towaru nigdy nie zobaczyłam na oczy, jedna firma przywiozła części do montażu długopisów ale co z tego jak po 30 dniach składania nikt ich nie odebrał a kontakt z firmą się urywał...Tylko z jednym przedsiębiorstwem - Butter Zoom S.C. udało mi się podpisać umowę o dzieło na 30 dni na montaż długopisów, części dostałam poprzez kuriera i umowę też podpisałam przy kurierze, po złożeniu długopisów czekałam 2 dni na kuriera który je odebrał i zapłacił mi gotówkę za długopisy. Kontakt z firmą się nie urwał i planuję wziąść następne długopisy, także spokojnie mogę powiedzieć ze polecam te firmę. Nie dopatrzyłam się żadnych tzw. kruczków w umowie ani innych uchybień ze strony firmy. Jeśli ktoś z Was chce spróbować swoich sił, podaję namiary: Butter Zoom S.C. ul. Dworska 170/2 Warszawa osoba do kontaktu to p. Marzena Wyrwa adres mailowy to: butterzoom@gmail.com
Życzę wszystkim powodzenia w znalezieniu pracy :)
Agata Mrozińska z Opola
agatkaMM

Re: Namiary na uczciwe składanie długopisów-sprawdzone osobiście

Postprzez grzegorz30000 » poniedziałek 30 grudnia 2013 13:27

prosze podac nip lub regon tej firmy
grzegorz30000

Postprzez pawel » poniedziałek 30 grudnia 2013 17:20

pewnie cisza z nipem i regonem...autoreklama ??
pawel

Postprzez Kornelia1 » niedziela 05 stycznia 2014 11:56

Jeżeli to uczciwa firma to podaj NIP i REGON.
Kornelia1

Postprzez marcin8802 » poniedziałek 13 stycznia 2014 20:07

Butter Zoom S.C. ul. Dworska 170/2 02-654 Warszawa nr konta: 88 1160 2202 0000 0002 5199 9109 OSZUŚCI OSZUŚCI WYSŁAŁEM 03.01.2014 KASE ZERO ODPOWIEDZI ZERO DŁUGOPISÓW ..... NIE DAJCIE SIE NABRAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marcin8802

Postprzez Gość » czwartek 16 stycznia 2014 09:01

8-) :?:
agatkaMM napisał(a):Witam serdecznie
Od kilku miesięcy poszukuję pracy ( studiuję zaocznie, mieszkam wraz z paczka przyjaciół w wynajmowanym mieszkaniu,które muszę opłacić tak jak i czesne) niestety bez rezultatu, zdesperowana zaczęłam przeglądać oferty tzw. prac chałupniczych. Co prawda wydawało mi się to mało realnym "mitem", jednak postanowiłam próbować-dostałam oferty od kilkunastu firm z różnych ogłoszeń o pracę w domu. Większość tych firm okazywała się nieuczciwa, towaru nigdy nie zobaczyłam na oczy, jedna firma przywiozła części do montażu długopisów ale co z tego jak po 30 dniach składania nikt ich nie odebrał a kontakt z firmą się urywał...Tylko z jednym przedsiębiorstwem - Butter Zoom S.C. udało mi się podpisać umowę o dzieło na 30 dni na montaż długopisów, części dostałam poprzez kuriera i umowę też podpisałam przy kurierze, po złożeniu długopisów czekałam 2 dni na kuriera który je odebrał i zapłacił mi gotówkę za długopisy. Kontakt z firmą się nie urwał i planuję wziąść następne długopisy, także spokojnie mogę powiedzieć ze polecam te firmę. Nie dopatrzyłam się żadnych tzw. kruczków w umowie ani innych uchybień ze strony firmy. Jeśli ktoś z Was chce spróbować swoich sił, podaję namiary: Butter Zoom S.C. ul. Dworska 170/2 Warszawa osoba do kontaktu to p. Marzena Wyrwa adres mailowy to: butterzoom@gmail.com
Życzę wszystkim powodzenia w znalezieniu pracy :)
Agata Mrozińska z Opola

Piękna autoreklama,ile pani za nią zapłaciła ta cwaniara,że i pani cwaniakuje,brak odpowiedzi będzie pani dowodem na oszustwo!
Gość

Postprzez Gość » czwartek 16 stycznia 2014 09:37

Piękna autoreklama,ile pani za nią zapłaciła ta cwaniara,że i pani cwaniakuje,brak odpowiedzi będzie pani dowodem na oszustwo,czy ma pani honor i ludzką uczciwość
choć trochę? :o
Gość

Postprzez aleksis » poniedziałek 20 stycznia 2014 12:21

Nie dajcie się nabrać -ja niestety się dałam.Wysłałam pieniądze i cisza. Wysłałam maila i też brak odpowiedzi. Dziwię się że nie ma kontroli nad tego typu ogłoszeniami. Jak nie ma danych typu telefon,regon itp to nie reagować.
aleksis

Postprzez Oszukany » niedziela 23 lutego 2014 10:10

Niestety okazuje się, że wszystkie te firmy są zwykłymi oszukańcami, m.in. są to firmy Butter Zoom S.C, NORBAT sp. z o.o. jak i wiele innych. Zapewniają, że wpłacenie pieniędzy jest dla niech zabezpieczeniem i że opłata jest jednorazowa. No i muszę się z tym zgodzić jest jednorazowa, gdyż rzekoma firma przyjmie pieniądze, ale na tym współpraca się kończy.
Oszukany

Postprzez alonelost1996 » niedziela 23 lutego 2014 18:09

Bardziej opłacalną pracą od składania długopisów jest pisanie tekstów któe jest w stanie każdy stworzyć.serwis oferuje ciekawe stawki za każdego precla.Praca lekka bo przed komputerem i co lepsze poświęcasz tyle czasu ile sam chcesz.Na prawdę to nie jest żadna ściema jak mlm czy klikanie w reklamy.

http://gieldatekstow.pl/pp,2248.html
alonelost1996

Następna strona

Powrót do Praca w domu, internecie