Forum ludzi pracy: dyskusje, porady opinie Pracawita.pl

Praca w klubie Event

Dyskusje, informacje na temat pracy wykonywanej przez internet, w domu, itd.

Re: Praca w klubie Event

Postprzez gosc » czwartek 25 kwietnia 2013 12:59

kupicstroj napisał(a):
plaszczyki napisał(a):
zaplaszczona napisał(a):A te białe płaszcze dostajemy firmowe czy inaczej to wygląda??

Prawdopodobnie same promotorki musza sobie kupic ale nie jestem pewna wiec nie chce wprowadzac w blad;] ale jak kupisz to juz bedziesz miala dla siebie na zas;)

Płacą same, ale masz płaszczyk na wiosnę w spoko cenie :)

a drogię są te płaszczyki?? później już mogę go sobie zostawic czy muszę go zwrócic??
gosc

Postprzez gość » czwartek 25 kwietnia 2013 13:54

gosc napisał(a):a ile jest miejsc na promotorkę??? nie wiem czy mam szansę, i czy jest sens brac udział w rekrutacji:-p

Jeśli jest prowadzona rekrutacja tzn. że są wolne wakaty :P więc nie wiem nad czym się zastanawiasz...aplikuj ;)
gość

Postprzez ulalalalalalalalaplaszcz » czwartek 25 kwietnia 2013 13:57

Czyli plaszcze same jednak..hmm no ale jak fajny to rzeczywiscie zostanie na zaś jeszcze;] a wszytskie wbialych plaszczach beda ladnie wygladac to oczywiste jest :)
ulalalalalalalalaplaszcz

Postprzez Maga » czwartek 25 kwietnia 2013 14:58

Pewnie, ze jest po co brac udzial!! dla fajnych osob zawsze znajdzie sie praca - jak nie akurat na tym stanowisku to cie preszkola na inne, a jak bedziesz chciala to mozesz jechac do innego miasta na to stanowisko co chcesz - sa mega elastyczni i spoko mozna sie z nimi dogadac :D
Maga

Postprzez gosc » piątek 26 kwietnia 2013 08:13

a można przejsc z koordynatorki na managerkę?? kurczę jade na szkolenie na ta koordynatorkę i sie zastanawiam, bo mnie korci ta managerka :D
gosc

Postprzez gosc » piątek 26 kwietnia 2013 08:14

Maga napisał(a):Pewnie, ze jest po co brac udzial!! dla fajnych osob zawsze znajdzie sie praca - jak nie akurat na tym stanowisku to cie preszkola na inne, a jak bedziesz chciala to mozesz jechac do innego miasta na to stanowisko co chcesz - sa mega elastyczni i spoko mozna sie z nimi dogadac :D

no coś ty :D aż tak fajnie jest :D to jest pierwsza firma którą spotkałam żeby była tak elastyczna, hahaha a ludzie mówią że pracy nie ma w polsce :D
gosc

Postprzez gość » piątek 26 kwietnia 2013 08:29

na czym polega różnica pomiędzy pracą specjalistki ds. rekrutacji, a konsultantki ds. rekrutacji ? Bo zastanawiam się na które mam aplikować.... :?:
gość

Postprzez aaaaaaaabbbbbbbbbbeeeee » piątek 26 kwietnia 2013 08:34

gość napisał(a):na czym polega różnica pomiędzy pracą specjalistki ds. rekrutacji, a konsultantki ds. rekrutacji ? Bo zastanawiam się na które mam aplikować.... :?:

czy można chodzić w płaskich butach jako promotorka? bo ja nie umiem w szpilkach, praca z tego co czytałam w ogłoszeniu jest dla mnie idealna...tylko tego stroju ze szpilkami sie obawiam
aaaaaaaabbbbbbbbbbeeeee

Postprzez burakkkk » piątek 26 kwietnia 2013 09:19

gość napisał(a):na czym polega różnica pomiędzy pracą specjalistki ds. rekrutacji, a konsultantki ds. rekrutacji ? Bo zastanawiam się na które mam aplikować.... :?:

Specjalista poszukuje i rekrutuje barmanek kelnerek, managerow, koordynatorki, selekcjonerki, promotorki i innych pracownikow biurowych, za to konsultantka rekrutuje tylko tancerki i hostessy to jest różnica;)
burakkkk

Postprzez balerinkiii » piątek 26 kwietnia 2013 09:21

czy można chodzić w płaskich butach jako promotorka? bo ja nie umiem w szpilkach, praca z tego co czytałam w ogłoszeniu jest dla mnie idealna...tylko tego stroju ze szpilkami sie obawiam[/quote]

To zalezy od Ciebie w duzej mierze!;] wiadomo ze ladniej wygladasz na szpilakch niz w balerinkach;p tym samym wieksze prawdopodobienstwo ze przyciagniesz wieksza ilosc klientow i wiecej zarobisz;)
balerinkiii

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca w domu, internecie