Forum ludzi pracy: dyskusje, porady opinie Pracawita.pl

PRACA W MAGAZYNACH ANGLIA

Wszelkie informacje mogące być ostrzeżeniem dla innych

Re: PRACA W MAGAZYNACH ANGLIA

Postprzez Tomek » środa 17 października 2012 17:21

lido napisał(a):pan Gruszka czy Gruszeczka juz nie wiem bo roznie na niego mowia wyciaga brudy czy tez bledy mlodosci innych ludzi, a nie chwali sie swoimi, przeciez powtorze sie jazda po pijaku, spowodowanie wypadku to raczej jest przestepstwo, pisano o nim w gazecie jakis czas wstecz, odebrano mu prawo jazdy na dwa lata, ukradl cos w zakladzie gdzie pracowal, za kare zostal zwolniony, jakby nie bylo to jest przestepstwo, grozi ludziom to tez jest przestepstwo, moze ktos zadzwoni tu na Policje w Anglii i zapyta o niego.....
Zamierzam uczestniczyc w tej przepychance bo dziadostwa nie lubie....

Jasiu misiu juz cie lubie baranku , jazda po pijanemu hm,,,,,ciekawe , kradziez hm...ciekawe co masz jeszcze na mnie króliczku bo mam mokro od twych wpisów , tak e kuleczka i pontonik dajci sobie spokój i nie oszukujcie ludzi a sie odczepie . pozdr

http://londynek.net/jobs/PRACA%20W%20MAGAZYNACHMOZLIWOSC%20ZAKWATEROWANIA%20Worcestershire%20%20Produkcja%20%20Magazyny%20ogloszenia%20praca,/jobs/ad?ad_id=678307

Tel. 1: +44 (0) 7905251818
Email: paulaseren@yahoo.co.uk »

UWAGA TO NOWE DANE AGENCJI POD MOSTEM .
Tomek

Postprzez ŁUKASZ » środa 24 października 2012 10:16

Tomek napisał(a):
lido napisał(a):pan Gruszka czy Gruszeczka juz nie wiem bo roznie na niego mowia wyciaga brudy czy tez bledy mlodosci innych ludzi, a nie chwali sie swoimi, przeciez powtorze sie jazda po pijaku, spowodowanie wypadku to raczej jest przestepstwo, pisano o nim w gazecie jakis czas wstecz, odebrano mu prawo jazdy na dwa lata, ukradl cos w zakladzie gdzie pracowal, za kare zostal zwolniony, jakby nie bylo to jest przestepstwo, grozi ludziom to tez jest przestepstwo, moze ktos zadzwoni tu na Policje w Anglii i zapyta o niego.....
Zamierzam uczestniczyc w tej przepychance bo dziadostwa nie lubie....

Jasiu misiu juz cie lubie baranku , jazda po pijanemu hm,,,,,ciekawe , kradziez hm...ciekawe co masz jeszcze na mnie króliczku bo mam mokro od twych wpisów , tak e kuleczka i pontonik dajci sobie spokój i nie oszukujcie ludzi a sie odczepie . pozdr

http://londynek.net/jobs/PRACA%20W%20MAGAZYNACHMOZLIWOSC%20ZAKWATEROWANIA%20Worcestershire%20%20Produkcja%20%20Magazyny%20ogloszenia%20praca,/jobs/ad?ad_id=678307

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
JAK SAMI MOZECIE OCENIEC....... TO JEST CHORY CZLOWIEK ....... ZJEDZENIE CZEGOS W FABRYCE CIASTEK NA LINI PRODUKCYJNEJ NAZWANE JEST KRADZIEZA, WJECHANIE W TESCO EXPRES JEST NAZWANE JAZDA PO PIJANEMU, NIE ZAPLACENIE MECHANIKOWI ZA JEGO MOZOLNA PRACE, ZASTRASZANIE I OBRAZANIE LUDZI... KARALNE ......FOTOGRAFOWANIE I SLEDZENIE LUDZI POPROSTU.........PRZESTEPSTWO.... OSZUSTWO .. PAN TAKOWY MA JUZ KLOPOTY Z POLICJA A BEDZIE JEJ MIAL JESZCZE WIECEJ..... LUDZIE KTORZY GO ZNAJASMIEJA SIE Z NIEGO....... ALE COZ...... POZA WLASNYM NOSEM NIE WIDZI NIC.....MILEJ ZABAWY ,,SWIETY MIKOLAJU,,
ŁUKASZ

Postprzez ŁUKASZ » środa 24 października 2012 10:45

http://polscott24.com/sprawa-marcina-komsty/ :D :D :D :D
ŁUKASZ

Postprzez Tomek » piątek 02 listopada 2012 14:31

Dowody ciolku dowody .......
Filmowanie - pan Komsta jest poszukiwany listem goczym to raz
Tesco nie express , a St Peters cioku to Dwa
- zawartosc wydychana alkocholu dopuszczalna , wyskoczyło zwierzątki i musiałem ominąc bo było pijane jak Ty .
Mechanik dostał 780 funtów na co sa swiadkowie , nagranie video ( standart )i rachunki ;-),
a jak się wymienia nie te części co należy to sorry klijent ma zawsze rację .
Nie chcij bym ci tej historii przytoczył bo wyjdzie że z Amstrongiem flage wbijales na ksiezycu .
Kradzież ciastka z lini buha ha ha UDOWODNIJ choć jedno z tych .
Co masz na mnie bo ja wyjdę ztego z twarzą , roześlij link po znajomych .
LIKE IT
Tomek

Postprzez ŁUKASZ » środa 07 listopada 2012 18:25

LUDZIE WIDZICIE... CWANIAK JAK NIC. CZUBEK I IDIOTA ..... BEZ ZASAD I BEZ SZACUNKU.......... KAZDY MA SWOJE SUMIENIE TY WIESZ SWOJE A INNI SWOJE :)
ŁUKASZ

Postprzez wojciech8t6 » piątek 22 lutego 2013 18:28

Dobry Wieczór:

Pozwole się dopisać na temat tego dziada miałem jechac do GB za jego pośrednictwem byłem już spakowany/kupiony bilet samolotowy/zakupy/Nawet już kupiłem FUNTY od znajomej/(Jak się to mówi wszystko dopięte na ostatni guzik)

Była godzina koło 21.00 naszego polskiego czasu jak ten Burak zadzwonil i powiedzial żebym nie jechał ponieważ niema pracy bo wszystko stoji w miejscu bo taśma ma awarje.Wszystko poszło sie paść...

Wcześniej wspominał jak już któryś z Wypowiadających sie wypisał iż muszę mu zapłacić z góry za mieszkanie...

Jeżeli ktoś uległ oszukaniu Proszony jest o pójscie na najbiższy komisariat Policji-Podając jego adres e-mail.

Pozdrawiam i Trzeba być dobrej myśli
wojciech8t6

Postprzez agaga » poniedziałek 16 czerwca 2014 11:35

wiem że Workservice rekrutuje pracownikow na magazyny.. nie wiem czy do UK tez, ale na pewno do Niemiec. jak chcesz to poczytaj sobie opinie otej agencji na goworku: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,25441

można zarobić tysiac euro na miesiąc ponoć ;)
agaga

Poprzednia strona

Powrót do Przestrzegam