Forum ludzi pracy: dyskusje, porady opinie Pracawita.pl

Praca w klubie Event

Dyskusje, informacje na temat pracy wykonywanej przez internet, w domu, itd.

Re: Praca w klubie Event

Postprzez Gość » piątek 26 kwietnia 2013 09:29

burakkkk napisał(a):
gość napisał(a):na czym polega różnica pomiędzy pracą specjalistki ds. rekrutacji, a konsultantki ds. rekrutacji ? Bo zastanawiam się na które mam aplikować.... :?:

Specjalista poszukuje i rekrutuje barmanek kelnerek, managerow, koordynatorki, selekcjonerki, promotorki i innych pracownikow biurowych, za to konsultantka rekrutuje tylko tancerki i hostessy to jest różnica;)

Spoko, a na którym ze stanowisk mogę więcej zarobić??
Gość

Postprzez KasienkaKate » piątek 26 kwietnia 2013 17:03

Hej. Jadę w poniedziałek do Krakowa na szkolenie ,czy jadą jakieś kobietki z okolic Łodzi czy z Łodzi ?
KasienkaKate

Postprzez Mania » niedziela 28 kwietnia 2013 21:17

Witam! a jesli ktos jest z trójmiasta to tez wysyłają do krakowa na szkolenie?? i ono tydzień trwa? i czy wyjazd samemu sie organizuje?
Mania

Postprzez gosc » poniedziałek 29 kwietnia 2013 07:52

to zależy na jakie stanowisko jedziesz??
gosc

Postprzez gosc » poniedziałek 29 kwietnia 2013 07:53

pracuje jako promotorka i nie byłam na szkoleniu w krakowie, a jestem z sopotu, miałam tylko rozmowę i dzień próbny:p
gosc

Postprzez bruru » poniedziałek 29 kwietnia 2013 08:47

[quote="Mania"]Witam! a jesli ktos jest z trójmiasta to tez wysyłają do krakowa na szkolenie?? i ono tydzień trwa? i czy wyjazd samemu sie organizuje?[/quote

Do Krakowa na szkolenie nie jada tylko promotorki tak to kazdy, a czy tydzien to jzu zalezy na jakie stanowisko jedziesz;] Skonkretyzuj to moze jakos pomozemy :) Pozdrawiam.
bruru

Postprzez EwelkaRewelka » poniedziałek 29 kwietnia 2013 08:53

gosc napisał(a):pracuje jako promotorka i nie byłam na szkoleniu w krakowie, a jestem z sopotu, miałam tylko rozmowę i dzień próbny:p

Ja też jestem promo tylko w Łdz, też nie jeździłam nigdzie. Specjalnie dlatego przyjęłąm promo, bo zgłaszałam sie na kelnerke ale nie mogłąm wyjechać sie szkolic, wiec mi zapronowała promotorke i tak zostałąm. także nie ma opcji żeby promo jeździły do Krk sie szkolić, bo teraz nam nowa dziewczyna doszła do zespołu i nigdzie nie jeździła, tylko my ją uczyłyśmy
EwelkaRewelka

Postprzez Gość » poniedziałek 29 kwietnia 2013 10:50

Ponieważ zamierzam aplikować na kelnerkę, a miejsce zamieszkania nie jest dla mnie istotne, chciałam się dowiedzieć w jakim mieście można najlepiej zarobić?
Gość

Postprzez Domika » poniedziałek 29 kwietnia 2013 10:53

slyszalam, ze w Zakopanem szukaja promotorek - nawet na sezon - wybieram sie na rozmowe w czwratek, mam nadzieje ze mnie wezma, bo ni edosc ze bym zarobila kaske to jeszcze bym miala wakacje w gorach za free :) swietna opcja! polecam! :)
Domika

Postprzez Gość » poniedziałek 29 kwietnia 2013 13:43

Fajna opcja :) też widziałam takie ogłoszenia na Krynice i teraz mam dylemat w które góry się wybrać ...
Gość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca w domu, internecie